KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Başkan Altay Kapu Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Altay Kapu Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

17.06.2022 14:20
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ile birlikte Kapu Camii’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay Cuma namazı sonrasında Kapu Camii’nde vatandaşların cumasını tebrik etti.

AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Cuma namazı sonrası Kapu Camii cemaatiyle bir araya gelen Başkan Altay, bölgedeki esnafa da hayırlı işler temennisinde bulundu.

Cuma günlerinin toplumsal beraberliğin en yoğun yaşandığı günlerin başında geldiğini, bu kapsamda Cuma Buluşmalarının kendileri için büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Altay, “Fırsat buldukça Cuma günleri farklı camilerde vatandaşlarımızla görüşerek hasbihal ediyoruz. Bu hafta da Kapu Camii cemaatiyle bir araya geldik. Hemşehrilerimizden aldığımız güç ve destekle şehrimizin yarınlarının bugününden daha güzel olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.” ifadelerini kullandı.