KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Büyükşehir, Otobüs Şoförü Alımı Yapacak

Büyükşehir, Otobüs Şoförü Alımı Yapacak

09.12.2019 12:03
Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere Konya Şehir Hizmetleri A.Ş.’ye otobüs şoförü alımı gerçekleştirilecek. Başvurmak isteyen adayların 13 Aralık 2019 tarihine kadar şahsen müracaat etmesi gerekiyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirmek üzere otobüs şoför alımı gerçekleştirilecek.

Otobüs şoförü alımına başvurmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olması gerekirken, adayların en geç 13 Aralık 2019 saat 17.00’a kadar Akçeşme Mah. Piri Esat Cad. No: 23 Karatay/Konya adresine şahsen başvurmaları gerekiyor.

MÜRACAAT KOŞULLARI

Başvurmak isteyen adayların; askerlik durumu itibariyle muvazzaf askerlik hizmetini yapmış olması, 22/05/2003 tarihli ve 4857 sayılı iş kanununun 30. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı suç işlememiş olması, fuhuş, cinsel saldırıda bulunma, çocukların cinsel istismarı, zorla fuhşa sevk etme, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, cinsel saldırı, cinsel taciz, uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti, suç işlemek amacıyla örgüt kurma, tefecilik suçlarından ceza almamış olması, ehliyetine alkol, uyuşturucu madde ve benzeri nedenlerden dolayı herhangi bir sebeple daha önceden işlem yapılmamış olması, şoför olarak çalışmasına bedenen ve ruhen elverişli olması, ehliyetine alkol, uyuşturucu madde v.b. nedenlerden dolayı herhangi bir sebeple daha önceden işlem yapılmamış olması, en az 3 yıllık E sınıfı sürücü belgesine sahip olması (14 Aralık 2016 tarihinden önce almış olmak), SRC-1 veya SRC-2 belgelerinden en az birine sahip olması, geçerli psikoteknik belgesine sahip olması, başvuru tarihi itibariyle 26 yaşından küçük, 45 yaşından büyük olmaması ve son olarak en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.

Yukarıdaki koşullara taşıyan adaylar, başvuru için gerekli evrakları www.iskur.gov.tr adresinde kurum dışı kamu işçi alımı sayfasından temin edebilir.