KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Kılıçarslan Gençlik Merkezi Hobi Kurs Kayıtları Başladı

Kılıçarslan Gençlik Merkezi Hobi Kurs Kayıtları Başladı

01.10.2018 13:40
Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi’nin gençlere yönelik düzenlediği hobi kursları için kayıtlar başladı. Ebrudan resime, fotoğrafçılıktan bilgisayar eğitimine kadar birçok branşta verilecek kurslar için son başvuru tarihi ise 8 Ekim Pazartesi.

Konya’nın sosyal, kültürel ve eğitim hayatına önemli katkı sağlayan Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi, üniversitelerin yeni eğitim öğretim dönemine girmesiyle birlikte faaliyetlerine hız verdi.

Kılıçarslan Gençlik Merkezi bünyesinde düzenlenen hobi kursları için kayıt alınmaya başlandı. Hobi kurslarının bu yılki branşları arasında Resim, Ebru, Ney, Gitar, Keman, Bağlama, Diksiyon, Fotoğrafçılık, Okçuluk, İngilizce ve Film Okuma branşları yer alıyor.

Bilgisayar atölyelerinde Microsoft Office ile ileri düzey Excel kursları bulunurken, Psikoloji atölyelerinde ise Fark Et Eğitim Programları düzenlenecek.

Kayıtların Konya Büyükşehir Belediyesi Kılıçarslan Gençlik Merkezi’nde alındığı hobi kursları için kayıtlar 8 Ekim Pazartesi günü sona erecek.