engelli sayfamiza geçmek için tiklayiniz
     
  • Kültür ve Tarih Şehri
  • Bilim ve Kongre Şehri
  • Eğitim ve Spor Şehri
  • Kalkınmada Öncü Şehir
  • Huzur Şehri
  • Çevre Dostu Şehir
  • Tarım ve Sanayi Şehri
  • Ulaşımda Model Şehir

 2017 Yılı Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği ile İlgili Duyuru

2017 YILI SINAV TAKVİMİ

İnternetten kayıt başvuruları

05.06.2017 - 23.06.2017

Sınav giriş belgelerinin internetten yayınlanması

18.09.2017

Sınav tarihi

24.09.2017

Sınav sonuçlarının internetten duyurulması

09.10.2017 haftası

Sınav sonuçlarının Bakanlığa bildirilmesi

09.10.2017 haftası

Sınav sonuçlarının Bakanlıkça duyurulması

23.10.2017

 

 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 2017 YILI GÖREVDE YÜKSELME EĞİTİM VE SINAVINA
 KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
     
S.NO ADI SOYADI SINAVA ALINACAĞI
 KADRO/DERECE
1 Ali Rıza TAŞ 5. DERECE/MEMUR
2 Mehmet PARLAKKAYA 5. DERECE/MEMUR
3 Ziya GÜLCAN 3. DERECE/ŞEF
4 Fazlı BADEM 3. DERECE/ŞEF
5 Muammer COŞKUN 3. DERECE/ŞEF
6 Mehmet TÜRKUÇAR 3. DERECE/ŞEF
7 Ahmet KIRKIZ 3. DERECE/ŞEF
8 Musa ÖZEN 3. DERECE/ŞEF
9 Songül ÖZCAN 3. DERECE/ŞEF
10 Hulusi YAĞCI 3. DERECE/ŞEF
11 Sabri TANER 3. DERECE/ŞEF
12 Ramazan GIYNAŞ 3. DERECE/ŞEF
13 Osman GÖZEL 3. DERECE/ŞEF
14 Zehra GÜL 5. DERECE/ŞEF
15 Fazıl Nihat KARABACAK 5. DERECE/ŞEF
16 Aydın KARYAĞDI 5. DERECE/ŞEF
17 Mevlüdiye DAMAR 5. DERECE/ŞEF
18 Mehmet Okan ÜNSAL 5. DERECE/ŞEF
19 Fuat ÇUKURKAYA 5. DERECE/ŞEF
20 Yusuf FİDAN 5. DERECE/ŞEF
21 Zeynel TAŞBAŞ 5. DERECE/ŞEF
22 Oktay ÇORLU 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
23 Mehmet GÜLCAN 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
24 Hamza SERT 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
25 Fadim EKEN 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
26 Abdullah KALELİ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
27 Latife KAYNAR 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
28 Osman ŞAHBAZ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
29 Mevlüt DURUKAN 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
30 İbrahim GÜLER 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
31 Sami KÖMÜRCÜ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
32 Muhammed HAN 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
33 Ercan AKYÜZ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
34 Tayfun PALA 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
35 Saliha KORKMAZ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
36 Osman YALTI 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
37 Ahmet ÇAĞLAR 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
38 Ceylani ALDEMİR 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
39 Ertuğrul Yaşar SANDIKÇI 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
40 Arif Hüsnü BÜYÜKIŞIK 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
41 Ramazan DANIŞ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
42 İbrahim DEMİRCİ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
43 Hasan Hüseyin ERDEM 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
44 Muhammet Ali KAÇAR 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
45 Zehra KASAPÇOPUR 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
46 Şerife Şefika ÜSTÜNEL 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
47 İrfan MUTLU 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
48 Ahmet ŞİMŞEK 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
49 Ayşe GÜRGEN SÜTCÜ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
50 Osman İNCEL 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
51 Makbule BİLGİÇ 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
52 Süleyman SAYAN 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ
53 Ömer BARDAKÇI 1. DERECE/ŞUBE MÜDÜRÜ

 

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
 2017 YILI UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA
 KATILACAK PERSONEL LİSTESİ
     
S.NO ADI SOYADI SINAVA ALINACAĞI
 KADRO/DERECE
1 Hakan ARIDAL 5. DERECE/MÜHENDİS
2 İlyas MURAT 5. DERECE/MÜHENDİS
3 Necmeddin Sami DÖNMEZ 5. DERECE/ARKEOLOG

 

 

Görevde Yükselme Genelgesine Ulaşmak İçin Tıklayınız

www.konya.bel.tr geçen hafta günlük ortalama 129.370 kez ziyaret edilmiştir.
Mobil Konya Uygulamamız geçen hafta günlük ortalama 248.480 kez ziyaret edilmiştir.
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı © Tüm Hakları Saklıdır