engelli sayfamiza geçmek için tiklayiniz
     
  • Kültür ve Tarih Şehri
  • Bilim ve Kongre Şehri
  • Eğitim ve Spor Şehri
  • Kalkınmada Öncü Şehir
  • Huzur Şehri
  • Çevre Dostu Şehir
  • Tarım ve Sanayi Şehri
  • Ulaşımda Model Şehir
İsim:
E-Posta:

Başkan Altay: Bozkır Cumhur İttifakı’na En Yüksek Desteği Verecektir   
            Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız ve önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek ile birlikte Bozkır’da düzenlenen iftar programında hemşehrileriyle bir araya geldi. İftar öncesinde yapımı tamamlanan Bozkır Meydanı’nın da hizmete açıldığı programda konuşan Başkan Altay, 24 Haziran’da Bozkır’ın Cumhur İttifakı’na en yüksek desteği vereceğini söyledi.
26.05.2018 12:27 
        Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile birlikte Bozkır’da düzenlenen iftar programına katıldı.

Başkan Uğur İbrahim Altay, milletvekilleri ve adayları ile belediye başkanları, ilçe halkının büyük ilgi gösterdiği program öncesinde iftara katılan Bozkırlılarla tek tek selamlaştı ve Ramazanlarını tebrik etti.

BOZKIR CUMHUR İTTİFAKI’NA EN YÜKSEK DESTEĞİ VERECEKTİR

ilçe halkına hitap eden Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Ramazan kardeşlik, Ramazan beraberlik demek. Bugün Bozkır da her yaştan insanı ile meydanda. Allah mutluluğumuzu, birliğimizi daim etsin. Rabbim bize Kadir Gecesi’ne, ardından da bayrama kavuşmayı nasip etsin. Bir hemşehriniz olarak bugün burada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Konya belediyeciliği bir hizmet yarışı. Bugün Selçuklu Belediye Başkanı olarak başladığımız bir hizmeti Büyükşehir Belediye Başkanı olarak açmak nasip oldu. Bir taraftan da Büyükşehir Belediyemizin başladığı Tahir Akyürek Başkanımızın birçok hizmeti gibi Bozkırımıza çok önemli hizmetin temelini atmak da bize nasip oldu. Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanımıza Tahir Akyürek’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza, milletvekili adaylarımıza destek istiyoruz. İnşallah Bozkır en yüksek desteği verecektir ve buna olan inancımız tam. Bu meydan da bunun işareti” diye konuştu.

EL ELE KOL KOLA KONYAMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Önceki Dönem Konya Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Adayı Tahir Akyürek, tüm ilçe halkının Ramazanlarını tebrik ederek, “Bugün Bozkır için bereketli bir gün. Yeni Büyükşehir Belediye Başkanımızla birlikte Bozkır Çayına yapılmakta olan rekreasyon alanının temelini attık. Aynı zamanda meydan düzenlemesini incelemiş olduk, Pazar yerinin açılışını gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyemizle, ilçe belediyemizle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da el ele kol kola sadece Bozkırımıza değil Konyamızın her bölgesine hizmet etmeye inşallah devam edeceğiz. Yeni Büyükşehir Belediye Başkanımız hemşehriniz Uğur İbrahim Altay kardeşimize de başarılar diliyorum” dedi.

KONYA’DA EN YÜKSEK DESTEĞİ BOZKIR’DAN BEKLİYORUZ

İlçe halkının Ramazanlarını tebrik ederek konuşmasına başlayan AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, 24 Haziran için Bozkırlılardan destek istedi. Altunyaldız şunları kaydetti: “Bu meydan berekettir, rahmettir, mağfirettir ve bu meydan inşallah geleceğe dönük ışıktır, umuttur sevdadır aşktır. 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve parlamento seçimi var. İnşallah hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için hem Cumhur ittifakı ve AK Parti için Konya’da en yüksek oy beklediğimiz ilçelerden biri Bozkır.”

Selamlama konuşması yapan Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı da tüm Bozkırlıların Ramazan ayını tebrik etti.

Konuşmaların ardından yapımı tamamlanan Bozkır Meydanı’nın açılışı yapılarak iftara geçildi.

Diğer Haberler
1 Başkan Altay BÜSAN Sanayi Camii’nde Esnafla Buluştu
2 Büyükşehir Muhtarları Buluşturdu
3 Tüm Türkiye’yi Yerköprü Şelalesi’ne Bekliyoruz
4 Başkan Altay Bilgehanede Yaz Okulunun İlk Dersine Katıldı
5 Genç Komek Yaz Okulu Kayıtları Devam Ediyor
6 Başkan Altay Bedesten Esnafı ile Buluştu
7 40 Gün Sabah Namazına Gelen Çocuklara Bisiklet
8 Büyükşehir, Selçuklu, Karatay ve Meram Belediyeleri Bayramlaştı
9 Torosların Memba Suyu Çeşmelerden Akmaya Başladı
10 Başkan Altay Uluslararası Öğrencilerle Bayramlaştı
11Konya Bayramlaştı
12Her Zaman Vatandaşımızın Yanındayız
13Başkan Altay Belediye Bahçesinde Gençlerle Buluştu
144 Yeni Köprülü Kavşaktan da Alttan Geçiş Verildi
15Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
16450 Bin Hemşehrimizle İftarlarda Buluştuk
17Seydişehir KOMEK Binasının Temeli Atıldı
18Yalıhüyük Şehir Konağı’nın Temeli Atıldı
19Büyükşehir Ramazan Bayramı’na Hazır
2024 Haziran Akşamı da Bayram Yapmak İstiyoruz
www.konya.bel.tr geçen hafta günlük ortalama 126.125 kez ziyaret edilmiştir.
Mobil Konya Uygulamamız geçen hafta günlük ortalama 275.112 kez ziyaret edilmiştir.
Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı © Tüm Hakları Saklıdır